50Kaybınızın Yarısı LidyaTrade’den İade! Bu kampanyadan yararlanabilmek için LidyaTrade’de gerçek hesap açılışınızı tamamlamış olmanız ve ilk defa gerçek hesap açıyor olmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gerekli minimum fonlama tutarı 500 USD olarak belirlenmiştir.

Katılım sağlandıktan sonra yapılan ekstra yatırımlar kayıp kampanyasına dahil edilmez.
Kampanya süresi ilk yatırım yapıldığı tarihten itibaren 5 iş günü olarak belirlenmiştir.

  • Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır.
  • Yatırımcının kazanabileceği maksimum kayıp tutarı 500 USD ‘dir.
  • Yatırımcı bu koşulları sağladığı takdirde kaybının yarısı hesabına bonus olarak geri iade edilir.
  • Her yatırımcı bu kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilir.
  • Kampanyaya katılmak için LidyaTrade web sitesi iletişim kısmından, whatsapp hatlarımızdan ve Canlı Destekten Müşteri Temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.
  • Yatırımcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da usulsüzlük yaptığı tespit edilirse hiç bir mazeret belirtmeden LidyaTrade tarafından hesap kapatılıp yapılan tüm işlemler geçersiz sayılacaktır.
Hesap Türü
Tüm Hesaplar
Yatırım Durumu
İlk Yatırıma
Bonus Oranı
Yatırımın %50'si
Bonus Türü
Çekilebilir Bonus
Minimum Yatırım
500$
Geçerlilik Tarihi
Sadece Bir Defa
Bonusu Paylaş:

%50 BONUS

Gerçek hesap açtıktan sonra, eğer şartları karşılıyorsanız müşteri panelinden yatırım yaparken tercih ettiğiniz bonus tarafınıza onaya sunulacaktır.

Kullanabileceğiniz bonuşlar ve katılabileceğiniz kampanyalarla ilgili yatırım danışmanınıza danışabilir, detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

  • Bonus
  • Yatırım Tutarı

Kampanyalar Otomatik Hesaplanır

Kampanya oranları sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır ve manuel işlem yapılmamaktadır. Bundan dolayı yanlışlık yaşanması söz konusu değildir.

Bonusunuzu Hemen Kullanın

Bonus kullanımı için web sitemizden Canlı Destek Hattı ile iletişime geçmeniz veya danışmanınıza ulaşmanız yeterlidir.

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir.
– André Gide

LidyaTrade, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir. LidyaTrade uzman hazine çalışanlarını bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, LidyaTrade ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.