%10 Bonus Kampanyası

10LidyaTrade’de hesabı olan yatırımcılar, hesaplarına yaptıkları her yeni fonlamada (redeposit) %10 Bonus hak kazanırlar! Kampanyadan yararlanabilmek için minimum 300 USD fonlama yapılması gerekmektedir. Yatırımcı tanımlanan bonus tutarını çekebilmesi için ilk işlemlere başladığı tarihten itibaren 90 gün içerisinde bonus tutarının ¼’ü kadar lot hacmine ulaşması gerekmektedir. Örnek: Yatırımcı kendisine tanımlanan 1000 USD bonus tutarını çekebilmesi için belirlenen tarihler içerisinde bonus tutarının 4’te 1’i oranında, yani 250 lot işlem yapması gerekmektedir.

Lot tutarı hesaplanırken yatırımcının FX, Altın, Gümüş, WTI ve Brent işlemleri göz önüne alınacaktır. Diğer forex sembollerinde yapılacak işlemler hesaplamaya dahil edilmeyecektir.

  • Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır.
  • Yatırımcının hesabında yapacağı para çekim talepleri neticesinde eğer bonus çekme çevrim şartını tamamlamadıysa bonus tutarı yatırımcının hesabından düşülür.
  • Yatırımcı yapacağı ek yatırımlarla bir üst tarifeye geçiş hakkı talep edebilir.
  • Bu kampanyadan sadece LidyaTrade ile doğrudan, herhangi bir aracı olmadan çalışan yatırımcılar yararlanabilir.
Hesap Türü
Tüm Hesaplar
Yatırım Durumu
Her Yeni Yatırıma
Bonus Oranı
Yatırımın %10'u
Bonus Türü
Çekilebilir Bonus
Minimum Yatırım
300$
Geçerlilik Tarihi
Süresiz
Bonusu Paylaş:

%10 BONUS

Gerçek hesap açtıktan sonra, eğer şartları karşılıyorsanız müşteri panelinden yatırım yaparken tercih ettiğiniz bonus tarafınıza onaya sunulacaktır.

Kullanabileceğiniz bonuşlar ve katılabileceğiniz kampanyalarla ilgili yatırım danışmanınıza danışabilir, detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

  • Bonus
  • Yatırım Tutarı

Kampanyalar Otomatik Hesaplanır

Kampanya oranları sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır ve manuel işlem yapılmamaktadır. Bundan dolayı yanlışlık yaşanması söz konusu değildir.

Bonusunuzu Hemen Kullanın

Bonus kullanımı için web sitemizden Canlı Destek Hattı ile iletişime geçmeniz veya danışmanınıza ulaşmanız yeterlidir.

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir.
– André Gide

LidyaTrade, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir. LidyaTrade uzman hazine çalışanlarını bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, LidyaTrade ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.